Matrix için dördüncü bir film geleceği söyleniyor. Hemde bu filmde çok ilginç sürprizler yer alabilir…

The Matrix 1999 yılında gösterime girmiş ve sinema dünyasında en önemli yapımların başında yer almıştı. Oldukça çarpıcı konular ve çok etkileyici kurgular ile aksiyon dolu sahnelerinin yanı sıra oldukça başarılı oyunculara yer veren Matrix herkesi büyülemişti.

Tüm dünyada en fazla izlenen yapımların başında yer alan Matrix ardı arkası kesilmeyen devam filmlerini çekmeye devam ederken, hasılat durumunun ise çok iyi olduğu kesin. Jonh Wick 3’ün yönetmeni Chad Stahleski ise Matrix 3‘de yapımcı olmuştu.

17 yıl geçti!

Keanu Reeves ise daha önce bir çok açıklama yaparak, Wachowski kardeşlerin projede yer alması üzerine kendisinin de yer almak istediğini belirtmişti. Filmin senaryosu yazılıp yönetilmeli sözlerini söyledikten hemen sonra, yazılan senaryoyu okuduğunda ise tüylerimin diken diken olması gerekiyor.  Bu sözlerden hemen sonra;

Matrix 4’ün yinede çıkıp çıkmayacağı kesin değil. Wachowski kardeşler ve yapımcı Warner Bros, kesin ifadelerde bulunmuyor. Ancak en son filmden bu yana tam 17 yıl geçtiğini hatırlatalım.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz