Warner Bros, Matrix 4’ün duyurusunu sizlerinde hatırlayacağı gibi, geçtiğimiz yaz aylarında yapmış ve güzel gelişmeler kaydetmiştik. Aradan uzun zaman geçmeden filmin gösterim tarihi netleşti. Matrix 4’ün başrolünde ise Keanu Reeves bulunuyor. İşte detaylar…

Sinema izleyicilerinin çok fazla merak ettiği Matrix 4‘ün vizyon tarihi kısa süre önce duyuruldu. Yapımcı olan Warner Bros‘un an itibari ile yaptığı açıklama ile Matrix filminin 21 Mayıs 2021’de gösterime gireceği belirtildi. Ek olarak Matrix 4’üm John Wick 4 ile aynı hafta yayında olması elbette çok tuaf bir durum olarak akıllarda yer alıyor.

Matrix 4 çok sağlam gelecek!

Matrix’in devam filmi hakkında hiçbir şekilde bir açıklama şuan yapılmadı. Ancak Orijinal üçlemenin yönetmenleri arasında olan Lana Wachowski yeni film adına koltuğa geri oturacak. Keanu Reeves de Matrix 4’ün başrolünde yer alıyor.

Warner Bros şimdilerde filmin oyuncu kadrosunu ayarlamak ile zaman harcıyor. Elbette oyuncu kadrosu tam ayarlandıktan sonra çekim süreci de başlayacak. 1999-2003 ile vizyona girmiş olan Matrix üçlemesi tam 1.6 milyar dolarlık hasılat elde etmişti.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz