Meizu son dönemlerde kendi adını duyurmak için piyasaya oldukça önemli telefonların sunumunu gerçekleştirdi. Şimdi ise yeni telefon modelinin tanıtımını gerçekleştiren Meizu 16S’in Türkiye için fiyatından ve özelliklerinden bahsedeceğiz.

Meizu şık tasarımı sayesinde oldukça dikkat çekmektedir. Eğer kalite konusunda ve fiyat konusunda uygun olursa bilinen markalar dışında bu markaların tercihi de olabilir.

Meizu 16S Teknik Detayları!

Meizu 16S özelliklerinden bahsedecek olursak yapılan açıklamaya göre, öne çıkan birçok özelliği vardır. Bunlardan ilki güçlü bir bataryaya sahip olmasıdır. 4000 mAh geniş bataryaya sahip olan cihaz gücünü Qualcomm Snapdragon 855 amiral gemisine sahip ve 6.2 inçlik ince bir görüntüye sahip olması dikkat çekici. Aynı zamanda çentiksiz bir ekrana da sahip olması şu an için dikkat çekici özellikler arasında konumunu almaktadır.

Şirket tarafından yapılmış olan açıklamada da en şık akıllı telefon modellerinden biri olacağı belirtildi. Çentiksiz ekrana sahip olması bu telefonu nadir telefonlardan biri yapıyor. Çentiğin ne işe yaradığı konusunda bilmeyenler için ön kameranın kaba görüntüsünü engellemek için çentik kullanıldığını belirtelim.

Fiyat politikası

Şık tasarımlı olan bu telefonun fiyatından bahsedecek olursak uygun fiyata satışının olacağı söylenmişti. Şimdilik ise fiyatının 445 $ olacağı söylentiler arasında yerini alıyor. Eğer öne çıkan markaların telefon modellerinin fiyatı konusunda karşılaştırma yapacak olursak bu markanın bu fiyatta telefona sahip olması şaşırtıyor. İlerleyen zamanlarda fiyat konusunda bir değişim olmayacağını da belirtelim.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz