Meizu 17 tasarımı ve özellikleri ile güçlü bir şekilde gelmesi bekleniliyordu. Bu yazımızda da Meizu 17 hakkında gelen sızıntıları sizlerle paylaşacağız. Meizu 17, açıklanan bilgilere göre 7 Mayıs Cuma günü kullanıcılar ile buluşacak. Sızdırılan bilgilere göre küçük bir delikli kamera ile karşılaşacağız gibi görünüyor. Son gelen bilgiye göre de Meizu 17, özel Samsung AMOLED ekranı ile karşımıza çıkacak.

Webio üzerinden paylaşılan afişte Meizu 17’nin Samsung AMOLED ekranı ile geleceği netleştirildi. Ekranın 6.7 inç olması bekleniliyor ve ekranın 1080 x 2232 piksel çözünürlüğünde, 90 Hz yenileneme hızına sahip bir şekilde geleceği bilgiler arasında yerini alıyor. 8 Mayıs tarihinde tanıtımı gerçekleşecek olan Meizu 17’nin gücünü ise Snapdragon 865 işlemciden alması bekleniliyor. Ayrıca cihaz 8 GB ve 12 GB RAM seçenekleri ile kullanıcılarla buluşacak. 30W hızlı şarj desteğine sahip olacak olan cihaz Adreno 650 GPU ile güçlendirilecek.


Cihaz hakkında gelen bilgiler şimdilik bu kadar. 8 Mayıs Cuma günü tanıtımının gerçekleşmesinin ardından detayları sizlerle paylaşacağız. Siz Meizu 17 hakkında neler düşünüyorsunuz? Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz