Meizu’nun 5G’li ilk cihazı olan Meizu 17’nin en belirgin olduğu görüntüler ortaya çıktı. Meizu 17 hakkında bazı iddialar ortaya atıldı ve bazı sızıntılar gündemde yerini aldı. Ancak Meizu 17 cihazının en net görüntüsü kendini belli etti. Kısa bir süre sonra tanıtımı gerçekleşecek olan Meizu 17, çalışmalarına devam ediyor.

Çin kaynaklı firmanın 5G bağlantısını destekleyen ilk cihazı olması bu cihazı daha da önemli bir konuma taşıyor. Tasarımı ve özellikleri birçok kullanıcı tarafından merak edilen cihazın en net görüntüleri çıktı. Siz de görüntüleri aşağı kısımda görmüş olacaksınız. Ortaya çıkan görüntüye göre ekranın içerisine yerleştirilmiş bir kamera tasarımı ortaya çıkıyor.

Daha önceden ortaya çıkan sızıntılara göre cihazın çerçeveli bir kamera ile karşımıza geleceği belirtiliyordu. Ancak söylenenlerin aksine ekran içerisine yerleştirilmiş bir kamera ile karşımıza çıkıyor. Ön kamerayı saran yeşil renkli halka ise cihazın pil yüzdesini temsil ediyor. Meizu 17’nin tasarımı oldukça farklı ve ortaya çıkan sızıntılara göre cihazın arka kısmında 3 kamera yerini alacak.

Üç kameradan ilkinin ise Samsung’un ürettiği 64 MP’lık sensör olacak. Çinli firma aynı zamanda Meizu cihazında 5G desteğini sağlayacak ve bu durum cihazı ön plana taşıyan bir durumdur. Ayrıca Wi-Fi 6 teknolojisini desteklemesi de cihazı ilk yapan detaylardan biridir. Cihazın ne zaman tanıtılacağı konusunda şu an için bir bilgi yer almamaktadır. Bu konu üzerinden soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz