Samsung Galaxy Alpha, metal gövdesi ve üst seviye donanım özellikleriyle birlikte bir ay kadar yakın bir süre içinde tanıtılabilir. Güney Kore’li basın organları tarafından elde edilen ve kesinlik kazanmayan bilgilere göre Samsung, iPhone 6 karşısında hem donanım hem de tasarım özellikleriyle birlikte tam anlamıyla rekabet edebilecek nokta atışı bir cihaz üzerinde çalışıyor.

Samsung Galaxy Alpha kod adı taşıdığı iddia edilen Samsung akıllı telefon için bu zamana kadar başka isimler de ortaya atılmıştı. Samsung Galaxy F şeklinde de anılan cihazın tamamen metal gövdeden oluşan bir tasarım ile kullanıcıların beğenisine sunulacağı belirtiliyor.

Samsung Galaxy Alpha mobil13

Üst seviye akıllı telefonlarda bile plastik gövdeden vazgeçmeyen ve bu zamana kadar yapılan açıklamalarla bundan vazgeçilmeyeceğinin defalarca altı çizilen gövde konusunda böyle bir ürün sunma ihtiyacının ise iPhone 6 ile yaşanacak yoğun rekabette önde olmakla ilgili olduğu belirtiliyor.

Samsung Galaxy Alpha’nın Olası Özellikleri

4.7, 5.2 ya da 5.3 inçlik QHD Super AMOLED ekran ile geleceği öne sürülen Samsung Galaxy Alpha için son derece ince bir tasarımın tercih edileceği de gelen bilgiler arasında. Qualcomm Snapdragon 805 yonga seti kullanması beklenen Android akıllı telefon için önümüzdeki günlerin hareketli geçeceği öngörülüyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz