Lumia 830 adıyla çıkacağına ihtimal verilen yeni Nokia Lumia akıllı telefona ait ilk görüntü sızdı. 2012 yılında çıkan Lumia 820 akıllı telefonun bir devamı niteliği taşıyacağı düşünülen yeni Lumia telefon arkasında Microsoft imzası taşımakta.

Çinli arama motoru Baidu sayesinde ortaya çıkan bu görselde Lumia serisinin yeni üyesi olan telefonun arkasında Nokia by Microsoft şeklinde yeni bir markalama olduğu görülüyor.

Nokia Lumia 830

Geçen haftaya kadar bunun gibi yeni bir şeyle karşılaşacağımıza dair izlenimleri de almıştık. Nitekim görsel de bunu doğrulamış durumda. Böylece Microsoft’un Nokia’yı satın almasının sonuçlarıyla da karşılaşmaya başladık. Şimdi merak edilen bir şey de Microsoft’un, Nokia markasını cihazlardan tamamen kaldırıp kaldırmayacağı. Belki de bir ya da iki yıl içinde Microsoft’un tek başına logosunu cihazlarda görürüz. Bu gerçekleşene kadar Lumia 830 akıllı telefona yoğunlaşacağız. Sızan ilk fotoğrafa göre yeni Lumia 830 akıllı telefon Zeiss lensli 13 MP bir kameraya sahip olacak. Telefonun aynı zamanda 4.5 inç dokunmatik ekrana sahip olacağı söyleniyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz