Microsoft sonunda vermiş olduğu sözü tuttu ve iOS platformu için Office uygulamalarını kısa süre önce yeniden tasarladı. Başta Word olmak üzere Excel ve Powepoint iOs uygulamaları artık daha stabil ve daha şık.

Yazılım devi olarak bilinen Microsoft kısa süre önce iOS ve iPadOS sistemler için Word, Excel ve PowerPoint uygulamaları için yeni bir güncelleme yayınladı. Uygulamaları 2.34 sürümüne güncelleyerek yeni bir görünüme kavuşabilirsiniz. Hepsi bu kadar…

Office uygulamalar bundan böyle daha şık ve daha hızlı!

Microsoft, uygulamaları eski sürümde daha basit duruyordu. Ancak yenilenen sürüm daha şık ve daha hızlı bir platform sunuyor. Asıl değişiklik ise XLOOKUP işlevinin hücre verilerini bulmanıza olanak sağlaması oluyor. Excel’de bunun yapıldığı kesin. Ek olarak çalışma kitabını açmaya gerek kalmıyor ve yorum atıflara doğru cevap verilecek.

Microsoft bunla beraber açıklama alanına alt yazı eklemek adına metin olmayan içeriğin daha erişilebilir olmasını kolaylaştırmak için alt metin kısmını da sundu. Kısacası baştan sona yenilenen sistem artık App Store‘dan indirilebilir durumda oluyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz