Microsoft Lumia 940

Microsoft Lumia 940 ve Lumia 940XL telefonlar için çıkış tarihi belli oldu. Bu arada cihazların isimleri konusunda bir değişiklik de söz konusu. Kafanızın karışmaması için hemen buraya not edelim. Microsoft Lumia 940 ve Lumia 940XL telefonlar aslında Microsoft Lumia 950 ve Microsoft Lumia 950XL şeklinde çıkacağı söylenen telefonlardı. Ancak şimdi çıkış tarihinin belli olmasıyla birlikte cihazların adlarının ne olacağı da belli oldu.

Microsoft Lumia 940 ve Lumia 940XL telefonların 19 Ekim’de New York’ta düzenlenecek bir etkinlikte tanıtılması bekleniyor. Bu haber NPU adlı kaynaktan alındı ve elbette Microsoft doğrulamadığı sürece bazı değişiklikler söz konusu olabilir. Microsoft SurfacePro 4 adlı tabletin de bu tarihte yapılacak etkinlikte tanıtılması ve bu tabletin yeni amiral gemisi olması bekleniyor.

Hatırlanacağı gibi bunlardan XL olana Cityman, diğerine de Talkman adı verilmişti. Cihazların sahip olması beklenen özellikleri de “Microsoft Lumia 950 ve Microsoft Lumia 950 XL Yolda başlığı altında yazmıştık. Elbette o sıralarda cihazların adının Microsoft Lumia 940 ve Lumia 940XL olacağı bilinmiyordu. Bundan sadece birkaç hafta önce siyah Microsoft Lumia 940XL telefonun prototipine ait bir fotoğraf sızmıştı. “Microsoft Lumia 950 XL Fotoğrafı Sızdı” 

Microsoft Lumia 940 ve Lumia 940XL telefonların şimdilik 19 Ekim günü tanıtılması bekleniyor. Bunu kesinleştirmek için Microsoft’un doğrulaması gerekiyor.

Kaynak : Mobil131 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz