Microsoft Lumia 940

Microsoft bu yıl yeni cihazları olan Microsoft Lumia 950 ve Microsoft 950 XL akıllı telefonları tanıtmaya hazırlanıyor. Her iki cihaz da üst seviye amiral gemisi olmak üzere tasarlanmış.

Microsoft’un tanıtacağı iki cihazın belli başlı özellikleri daha önce sızmıştı. Biz de bu özellikleri “Microsoft Lumia 950 ve Microsoft Lumia 950 XL Yolda” başlığı ile yazmıştık. Bu başlığa tıklayarak haberimize gidebilir, özellikleri okuyabilirsiniz.

Gelen son haberlere göre şimdi de yeni telefonlardan biri olan Microsoft Lumia 950 XL cihazın prototipine ait fotoğraf sızmış durumda.

lumia 950xl fotograf

Fotoğrafta siyah bir Microsoft Lumia 950 XL görülüyor. USB Type-C desteği ile geleceği tahmin edilebilen cihazın ekranında ayrıca Camera 360 Sight uygulaması da mevcut. Yine de çok fazla bilgi edinebilmek mümkün değil.

Microsoft, prototiplerle telefon testleri gerçekleştirmeyi sürdürüyor. Buna göre  şirket, Eylül’de ya da Ekim’de gerçekleştireceği bir etkinlik boyunca 5.2 inç ekranlı Microsoft Lumia 950 ve  5.7 inç ekranlı Microsoft Lumia 950 XL telefonları tanıtacak. XL ekranlı cihaz, Microsoft’un Surface Pen teknolojisine de sahip olacak. Ayrıca bildirimlere kolay erişim sağlayan akıllı kapak desteği de olacak.

Her iki telefon da 20MP PureView Kamera taşıyacak. Ancak XL modelinde üçlü LED flaş da olacak.

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz