Office 2019 nasıl yüklenir?

 
Microsoft Office 2019 için bir kez ödeme yaparsınız, ve sonra sonsuza kadar sizindir.

Office 2019‘u bilgisayarınıza satın alma, indirme ve yükleme ile ilgili ileride neler yapabileceğinizi ve ileriye bakacağınız bazı yeni özellikleri kısaca detaylı açıklayacağız. İndirme işlemini tamamlamak için bir Microsoft hesabına ihtiyacınız olacağını unutmayın.

 

 

Neden Office 2019’u satın almalısınız?

 
Microsoft, Office 365 için aylık bir ücret ödemenizi isterken Office 2019‘a bir defaya mahsus ödemeyi tercih ettiğinizde Word, Excel, PowerPoint ve Outlook dahil olmak üzere aynı yazılımı elde edersiniz.Elde edemeyeceğiniz şey OneDrive‘ın bulut işbirliği özellikleri veya yıl boyunca devam eden özellik güncellemeleridir.

Office 2019 için kritik güvenlik güncelleştirmelerini ve hata düzeltmelerini alırken Office 365 abonelerinin yararlanabileceği sürekli özellik yükseltmeleri almayacaksınız. Ayrıca, paketi yalnızca bir bilgisayara yükleyebileceğinizi de dikkate almak önemlidir.(Office 365 beş ayrı ortamda kullanılır)

 

 

Office 2019’un yeni özellikleri

 
Office 2019, bilmeye değer bir dizi yeni özelliği beraberinde getiriyor; bununla birlikte, Office 365 abonelerinin çoğu daha önce gördüklerini görmüş olacaklar : dikkat dağıtıcı olmayan okuma, daha iyi çeviri ve metin okuma yetenekleri için Word’de yeni bir Odaklanma modu, Outlook’ta daha iyi akıllı e-posta ve bazı yeni PowerPoint içeren bir pakettir.

 

Office 2019’u indirip yükleyin

 
İlk olarak, burada Office 2019 sistem gereksinimlerini gözden geçirin : 4 GB RAM’e (32 bit sürüm için 2 GB), DirectX 9 veya üstü ve en az çift çekirdekli işlemciye ihtiyacınız var. Sistem gereksinimleri çok sıkıcı değil, fakat önemli olarak, Office 2019‘un Windows sürümü için Windows 10‘u çalıştırmanız gerekir.

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz