Microsoft’un Trello ile Asana gibi ekip planlayıcı servisleriyle bir yarış içerisinde olduğunu görüyoruz. Bu yarışta ise Planner uygulamasını süren Microsoft hakkında gelin biraz detaylara bakalım.

Microsoft Aralık 2015 yılından bu yana proje yönetim servisi olarak Planneri tüm kullanıcılara sunmuş durumda. Açıkçası kurumsal bir yapı için geliştirilen Microsoft Planner, tam olarak proje yönetim araçları olarak tanınan Trello ile Asana gibi servislerle yarışıyor. Office 365 ile beraber gelen Planner tam anlamıyla ücretsiz karşımıza çıkıyor. Projede görevlendirmeler ve talimatlar gibi çok kullanışlı araçlar yer alıyor.

Microsoft Planner Nedir?

Microsoft Planner aslında proje yönetim aracı olarak ifade edilebilir. Sizlerde Trolle ve Asana gibi servisleri kullanmışsanız eğer Planner uygulamasını zorluk çekmeden kullanabilirsiniz. Kısacası Trello ve Asana gibi servislerle aynı görevi görüyor. Tasarım olarak ise Planner en fazla öne çıkan uygulama olarak görülüyor.

Ek olarak Office programlarıyla entegre çalışması sizin bazı yüklerinizi hafifletebiliyor. Şirket çalışanlarının mutlaka denemesi gereken bir uygulama olduğunu belirtelim.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz