Microsoft tarafından birçok problemin çözüldüğü yeni Windows 10 güncellemesi sunuldu. Microsoft, Windows 10’a düzenli bir şekilde güncelleme göndererek işletim sisteminde bulunan problemleri çözüyor. Ayrıca muhtemel olan saldırılara karşı ortaya çıkacak olan açıkları da kapatıyor. Microsoft, tarafından yayınlanan güncelleme de her zaman olduğu gibi Windows 10 sürüm 1903 için opsiyonel kümülatif güncellemesini sunuldu.

Bu güncellemenin opsiyonel olmasının nedeni güncellemenin kurulumu ile alakalı tamamen kullanıcıya bırakılması hedefler arasında yerini alıyor. KB4500355 güncellemesi, yapı numarasını 18362.499’a getiriyor. Eğer siz de güncellemeyi indirmek istiyorsanız bu linke tıklamanız yeterli olacaktır. Güncelleme ile gelen özelliklerden daha da detaylı bahsedelim.

Magnifier’ın belli durumlarda çalışmayı durdurması ve yeniden başlatmasına neden olan sorun çözüldü. Microsoft Narrator’ın belli durumlarda durmasının önüne geçildi. Uyku moduna geçmesini tercih etmemenize rağmen uyku moduna geçiyordu ve bu sorunun da önüne geçildi. VPN’e bağlanılmasını da engelleyen sorunlar ortadan kaldırıldı. Güncelleme yaptıktan sonra ilk girişte siyah ekran çıkıyordu ve bu sorun da düzeltildi.

Güncellemelerden sonra Microsoft Edge, Başlat gibi özellikler cevap vermiyordu, Windows 10 güncellemesi ile bu problemin de önüne geçildi. Sadece bu sorunlar değil aynı zamanda birçok sorun güncelleme ile çözüldü. Güncelleme ile beraber birçok sorun giderildi ve siz de güncelleme yapmak istiyorsanız yukarıda olan kısma linki bıraktık. Sizin Windows 10 hakkında olan düşünceleriniz nelerdir? Yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz