Genellikle herkes microsoft’un yeni sürümünü kullanırken bazılarımız eski sürümlerde kalmaya devam eder ancak bu eski sürümleri nasıl indireceğimizi bilemeyiz. Biz size bu yazımızda eski sürümleri nasıl indireceğinizi anlatacağız.

Internet Explorer'ın Eski Sürümleri Nasıl İndirilir | ITIGIC

Microsoft’un Eski Sürümlerini İndirme
Aslında birçok bilgisayar microsoft’un eski sürümlerini desteklemiyor. O yüzden microsoft’un sitesinden eski sürümleri indirmek mümkün değil. Ancak 2013, 2016, 2019 ve tabii ki Microsoft 365’in kopyalarını almak hala mümkün.
Eski sürümleri almak için microsoft’un sitesine gidin ve hesabınızla oturum açın. Daha sonra servis ve aboneliklere girin. Doğru sürümü bulup ürün anahtarınızı edindikten sonra, indirme işlemine başlamak için yükle seçeneğine basın. Eğer bilgisayarlarınız bit ise diğer seçeneklerden uygun olanı seçin ve indirmeye başlayın.

Geçmişten Bugüne Microsoft Windows Sürümleri - Haberler Teknoloji

Microsoft sürümlerini ücretsiz indirebileceğiniz birçok site mevcut ancak bilgisayarınız için ne kadar güvenli olur, orasını bilemeyiz. Ayrıca microsoft hiçbir sürümünü ücretsiz sunmadı bu yüzden yasal bir şekilde sürümleri indirmek en doğrusu olacaktır.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz