10 yılı geçmesine rağmen hala herkes tarafından çok sevilen oyun Minecraft, rekor üzerine rekor kırıyor. Son zamanlarda ise Google’da en çok aratılan şey ”minecraft APK” olmuş durumda. Biz size bu yazımızda Minecraft APK nasıl indirilir, onu anlatacağız.

Minecraft Pocket Edition v1.16.0.55 FULL APK (MCPE 1.16.0.55 / Beta)

MineCraft APK İndirme
1. Google play store’da Minecraft’ı aratın.
2. Karşınıza deneme sürümü ve ücretli olmak üzere iki farklı Minecraft oyunu çıkacaktır. İstediğiniz işlemi seçin. Eğer ücretli versiyonu indirmek istiyorsanız, 68.99 lira ödeyerek hızlı şekilde indirebilirsiniz.
4. Gereken tüm işlemleri tamamladığınızda Minecraft cihazınıza inmiş olacaktır.
Minecraft APK denilince genellikle birçok internet siteleri akla geliyor. Ancak biz size bu sitelerden indirme yapmanızı önermiyoruz çünkü bu tür siteler karşısında tehlikelim durumlara maruz kalabilirsiniz.

Minecraft Pocket Edition v1.12.0.2 FULL APK (MCPE 1.12.0.2 / Beta)

Eğer indirmek istediğiniz bir uygulama var ise bunu telefonun işletim sistemine ait olan store’lardan yapmanızı öneririz. Kesinlikle güvenli olmayan internet sitelerine bulaşmayın. Ülkemiz de dahil olmak üzere tüm Dünya’da APK uzantılı dosyalar genellikle, Google Play Store gibi uygulama mağazalarında ücretli olarak satılan uygulamalara ücretsiz olarak sahip olmak için indiriliyor. Bunların ücretsiz şekilde indirilmelerine ise korsan adı veriliyor.
Korsan APK’lerden kesinlikle uzak durmalısınız. Çünkü bilmediğiniz virüs programları ve daha birçok tehlikelerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz