MIUI güncellemesi veri bağlantısı için SIM kartı değiştirmek için kısayol getiriyor

Xiaomi’nin MIUI’si, dünya genelinde 300 milyondan fazla kullanıcısı olan en popüler android derileri arasındadır. MIUI, Android’in üstündeki ağır bir cilt, ancak diğer Android kaplamalarından ayıran özellik, zenginliği ve özelleştirmeleri. Xiaomi, MIUI Global Beta ROM güncellemesini iki haftada bir yayınladı, her Salı günü kapalı beta ve her Cuma günü genel beta da dahil olmak üzere geçen ay şirket , MIUI Global Beta ROM programını sonlandırma planını açıkladı ve Global Beta ROM güncellemelerinin gerçekleşmeyeceğini söyledi 1 Temmuz’dan sonra serbest olacak.

Son MIUI Global Beta 9.6.27 güncellemesiyle, Xiaomi, kullanıcının bildirim panosundan veri bağlantısı için sim kart değiştirmesine izin veren yeni bir özellik sundu. Kullanıcılar, veri bağlantısı için sim kart seçmek üzere hızlı ayarlar kutucuğunun altındaki küçük üçgen parçaya dokunabilirler. Daha önce olduğu gibi, mobil veri hızlı ayarları kutusundaki tek bir dokunuşla veri bağlantı durumu değiştiriyordu.

Bu özellik şu anda yalnızca MIUI Global Beta v9.6.27’de mevcuttur ve gelecekteki güncellemeler ile MIUI Global Stable ROM kullanıcılarına bırakılmasını bekliyoruz. Xiaomi, MIUI 11‘in gelişimini çoktan başlattı ve şirket CEO’su, MIUI 11’in, kullanıcı deneyimini etkileyen reklamlardan kurtulacağını onayladı . MIUI 11 ayrıca sistem genelinde karanlık mod , ekran süresi , oyun turbo , bulanıklık uygulaması önizlemeleri ve diğer özellikler getirmesi bekleniyor .

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz