Mortal Kombat 11 için yeni karakteri, NetherRealm Studios, Cetrion’ı Game Informer üzerinden açıkladı. İşte yeni karakter hakkında detaylar…

Warnes Bros ve Interactive Entertainment ile beraber geliştirici NetherRealm Studios, kısa süre önce Mortal Kombat 11 için yeni karakter Cetrion için detayları Game Informer aracılığı ile paylaştı.

Açıklanan bilgilerde Elder God olarak gelen Cetrion Ateş, Hava ve Su ile Toprak olarak dört farklı gücü ev sahipliği yapıyor.

Mortal Kombat 11 için yeni karakter belli oldu!

Game Informer Mayıs 2019 dergi kapağında Mortal Kombat 11 Cetrion ve oyun hakkında tam 14 sayfalık yeni bilgiler oyuncular için yer alacak. Game Informer buna ek olarak resmi web sitesi üzerinden Nisan ayı içerisinde Mortal Kombat 11 hakkında bir çok bilgi ve oynanış görüntülerini sizlere ulaştıracak.

Mortal Kombat 11 için PS4, Xbox One ve Nintendo Switch ile PC ortamı için 23 Nisan günü oyuncularla buluşacak. PS Store ile Xbox Store’de varsayılan sürüm 299 TL olarak gelirken, Premium için 459 TL ön siparişe çıkıyor. Steam için ise normal sürüm 102 TL ve Premium sürüm 144 TL olacak.

Premium sürümde oyunla beraber Kombat Pack geliyor. Bu pack 6 adet yeni içerik karakteri ve 7 kaplama ile 7 teçhizat seti sunuyor. Sizlerde Cetrion‘ın tanıtım videosunu izlediyseniz zaten birçok şey aklınızda canlanacaktır. Son zamanlarda piyasadaki dengelerin bozulmasıyla fiyatların bu şekilde olması biraz sıkıntı oluşturabilir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz