Motorola Droid Turbo akıllı telefon yakın zamanda çıkması beklenen yeni bir cihaz. Kendisi çıkmadan fotoğrafları çıkan telefon herkes tarafından merak ediliyor.

Motorola Droid Turbo telefonun sızan fotoğraflarında siyah renkli Verizon logolu bir cihaz görülüyor. Bu cihaz, telefonun özellikleriyle de uyuşuyor. Buna göre üç ayrı fotoğraf sızmış durumda. Birinci fotoğrafta Motorola Droid Turbo telefonun RAM, ROM ve ekran bilgileri bulunuyor. İkinci görselde telefonun arka kısmını, çift LED flaş ile Motorola, DROID ve Verizon logolarını görüyoruz. Üçüncüsünde de telefon hakkında bilgiler yer almakta.

motorola droid turbo

Motorola Droid Turbo akıllı telefonun 5.2-inch QHD (2560 x 1440 piksel) ekrana, Qualcomm Snapdragon 805 yonga setine, 3GB RAM’e ve çift LED flaşlı 21MP arka kameraya sahip olması bekleniyor. Telefonda ayrıca 3900mAh batarya olması da muhtemel. Cihaz Android 4.4.4 KitKat ile çıkış yapacak.

Motorola Droid Turbo telefonun bir haftadan kısa sürede, 28 Ekim’de çıkacağı tahmin ediliyor. Akıllı telefonun canlı etkinliğinin hemen ardından tanıtım yazısını sitemizde bulabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz