Motorola DROID Ultra ile çekilmiş ilk fotoğraflar Evleaks tarafından yayınlandı.

Bu fotoğrafların sızmasıyla, Motorola DROID Ultra akıllı telefonun kamera performansına ilk kez tanık olduk. Çekilmiş ilk fotoğrafların yanında Motorola DROID Ultra’nın ön ve arka yüzünden resmi görüntüler de yer almakta.

Söylentilere göre, Motorola DROID Ultra, RAZR kelimesini adı içinde bulunduracak.

Motorola DROID Ultra on ve arka yuz

Burada da Motorola DROID Ultra kamerasıyla çekilen örnek fotoğrafları görüyoruz. Şunu not etmek gerekir ki bu fotoğraflar tam çözünürlük ile çekilmemiş. Tam çözünürlük kullanılarak çekilen fotoğraflara şu adresten ulaşabilirsiniz:  http://goo.gl/paAec

Motorola DROID Ultra kamerasiyla cekilmis ornek fotograf 1

 

Motorola DROID Ultra kamerasiyla cekilmis ornek fotograf 2

Bu fotoğraflar, 4320 x 2432 piksel çözünürlüğe sahip. Bu çözünürlük, 16:9 en boy oranına sahip 10.5 MP ile eşdeğer. Yani, Motorola DROID Ultra akıllı telefon, 16:9 en-boy oranıyla 10 MP sensöre sahip ya da 4:3 en-boy oranıyla 14 MP sensöre sahip bir akıllı telefonun sağladığı fotoğraf kalitesini sunabilmekte. Yine de bu fotoğrafların kalitesini değerlendirirken cihazda henüz yazılımın son versiyonunun kullanılmadığını da göz önünde bulundurmamız gerekir. Bu yüzden son sürüm yazılıma sahip olacak cihazın çok daha iyi fotoğraflar çekebileceğini umuyoruz.

Söylentilere göre, Motorola DROID Ultra RAZR kelimesini adı içinde bulunduracak. Akıllı telefon, Corning Gorilla Glass 2 ile 4.7 inç HD Super Amoled ekrana ve 1.7GHz çift çekirdekli Snapdragon S4 Pro yonga setine sahip olacak. Ayrıca cihazda micro SD girişi ile 16 GB dahili hafıza da bulunacak. Ana kamera için  LED Flash ve ön tarafta 2 MP kameranın yer alacağı cihazda, 2500 mAh batarya bulunacağı da gelen bilgiler arasında. Motorola DROID Ultra akıllı telefonun Kevlar gövdesi ile desteklenen alışılmış Motorola tasarımına sahip olacağı bekleniyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz