Motorola Moto 360 hakkında çıkan söylentiler son haftalarda daha da arttı. Motorola Moto 360 akıllı saatin yeni bir sürümü bu hafta kullanıcılarla buluşacak.

Motorola Moto 360 akıllı saatin yeni sürümü bu hafta 4-9 Eylül tarihleri arasında Berlin’de gerçekleştirilecek IFA etkinliğinde tanıtılacak. Tarihin yaklaşması dolayısıyla saat ile ilgili sızıntılar ve haberler de çoğaldı.

Geçen hafta Motorola Moto 360 akıllı saatin iki farklı boyutta olabileceği ve iki modelin tanıtılabileceğine dair haberler çıkmıştı. Buna göre iki farklı model 360S ve 360L şeklinde isim alabilirdi. Ayrıca batarya kapasitelerine dair ayrıntılar da bu sızıntılarda yer alıyordu.

Çıkan son haber ise geçen haftaki bu sızıntıları doğrular nitelik taşıyor. Sızan bir fotoğraf akıllı saatin iki farklı boyutta çıkacağını doğruladı. Fotoğraf @evleaks Twitter hesabı tarafından paylaşıldı.

Motorola Moto 360 Özellikleri

Yeni nesil Motorola Moto 360 akıllı saat iki ayrı model ve iki farklı boyutta üretilecek. Fotoğrafta görüldüğü gibi bir model siyah kasalı ve siyah kayışlı, diğer model gümüş kasalı ve kahverengi kayışlı olacak. Solda ekranı büyük olan model, sağda ise ekranı daha küçük olan model görülüyor.

  • Bir model Motorola Moto 360S, diğer model Motorola Moto 360L adını alacak
  • Büyük ekranlı saatin bataryası 375 mAh, küçük ekranlı saatin bataryası 270 mAh olacak. Çıkan ilk Motorola Moto 360 saatin bataryası 320 mAh batarya taşıyordu.
  • Yeni nesil Motorola Moto 360 akıllı saatlerde bulunan ayarlama düğmesi saat 2 yönünde yer alıyor. Bu da ilk çıkan akıllı saate göre farklılık göstermekte.

Motorola Moto 360S ve Motorola 360L ile ilgili diğer tüm ayrıntıları bu hafta gerçekleşecek IFA Berlin etkinliğinde öğreneceğiz.

Kaynak : Mobil132 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz