moto g23

Motorola’nın bir süredir üzerinde çalıştığı bilinen giriş seviye modellerinden Moto G23 tasarımları detaylı olarak sızdırıldı. Firmanın Lenovo alt yapısına geçmesinin ardından akıllı telefon sektöründeki çalışmaları hız kazanırken kısa süre sonra Moto G23 modeli piyasaya sürülecek.

Motorola Moto G23 modelinin bugüne kadar en net görselleri sızdırılırken bu görsellere beraber ürünün tanıtım tarihinin de yaklaştığı bilgilerine ulaşılmış oldu.

Motorola Moto G23 Tasarımı Sızdırıldı

Motorola’nın yeni gelecek modelinde delikli kamera tasarımının yer alacağı netlik kazandı. Arka kısımda ise üçlü kamera tasarımı bulunacak. Moto G23 modelinin renk geçişli yeşil, kül rengi ve beyaz seçenekleri ile karşımıza çıkacağı da netlik kazandı.

motorola moto g23 görselleri

Moto G23 modelindeki teknik özelliklere dikkat edecek olursak cihaz 6.5inç ekran boyutunda 720x1600px çözünürlükte IPS LCD ekranla gelecek. MEdiaTek Helio G85 yonga setinden gücünü alacak olan cihazda 4GB RAM ile beraber 64GB dahili depolama alanının yanında ayrıca 128GB depolama alanına sahip bir seçenek daha yer alacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz