Motorola Moto X akıllı telefonun bazı özelliklerine Evleaks tarafından ulaşıldı.

Genellikle güvenilir bir kaynak olan Evleaks, çıkışı uzun süredir beklenen cihazın 720 x 1280 ekran çözünürlüğüne sahip olacağı bilgisini verdi.

Motorola Moto X

Android telefon pazarına ne zaman çıkacağı herkes tarafından merak edilen Motorola Moto X, çift çekirdekli 1.7GHz Qualcomm Snapdragon S4 işlemci ile çalışacak ve 2 GB RAM ile 16 GB dahili hafıza ile gelecek. Motorola Moto X akıllı telefonun arkasında 10 MP, önünde ise 2 MP kamera olacak ve cihaz Android 4.2.2 işletim sistemi bulunduracak. Ekran konusunda verilen bilgilere göre Motorola’nın akıllı telefonu 4.7 inç olacak.

Motorola Moto X özellikleri

Belirtilen özelliklere bakılırsa Motorola tarafından üretilen cihaz, pek çok kişinin düşündüğü gibi Samsung Galaxy Galaxy S4 rakibi olacak nitelikte bir akıllı telefon olmayacak. Ortalama bir hıza ve performansa sahip olacağı tahmin edilen Motorola Moto X için CEO Dennis Woodside, bazı ilginç özellikler anlattı:

“Telefonun ne zaman cebinizde olduğunu biliyoruz, ne zaman elinizde olduğunu biliyoruz. Motorola Moto X, fotoğraf çekmek istediğinizi ve video kaydı yapmak istediğinizi bilecek. Bu cihaz, arabanın içinde olduğunuzu bilecek ve hızınızı belirleyebilecek. Siz de cihazla çok farklı ve daha güvenli şekilde etkileşim kuracaksınız.”

Bahsettiği özellikler ile akıllarda çok farklı bir akıllı telefon görüntüsü yaratan CEO Woodside, Motorola Moto X cihazının çıkışını bekleyenleri biraz daha meraklandırmış oldu. Motorola Moto X, bu yaz kullanıcılara sunulacak ve Amerika’da üretilen ilk akıllı telefon olacak. Cihazın parçalarının monte edilme işleri Fort Worth, Teksas’ta yapılacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz