Motorola Moto X isimli yeni Android akıllı telefon geçtiğimiz günlerde tanıtılmış ve bazı özellikleriyle büyük ilgi uyandırmıştı. Kısa bir süre için Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa sunulacağı belirtilen ürünle ilgili ilginç bir karar alındı ve söz konusu karar Avrupa’da yaşayıp bu cihaza sahip olmak isteyenleri üzecek türden.

Edinilen bilgilere göre Motorola, Moto X isimli yeni akıllı telefonun şimdilik Avrupa’da satışa çıkmasını istemiyor. Bunun yerine bölgeye daha uygun olduğunu düşündüğü bir “lite” sürümün çıkmasını beklemeyi ve o ürünün Avrupa’da satışa sunulmasını tercih ediyor. Motorola’nın Birleşik Krallık’ta görev yapan bir yetkili tarafından telaffuz edilen bu iddia oldukça ilginç. Zira Avrupa pazarı birçok telefon üreticisi için özel ve kârlı bir pazardır. Dolayısıyla markalar ve ürünler bu pazarda yer almak isterler. Buna karşı Motorola’nın farklı bir sürümle yer almak istemesi alışılmadık bir durum.

Tüm bunların yanı sıra gelecek haftalarda Motorola Moto X’in yeni modellerinin geleceği belirtiliyor. Bu modellerde ufak tefek değişikler olması ve farklı pazarlara özel içeriklere sahip olması öngörülebilir.

Motorola Moto X Android Akıllı Telefon Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fotoğrafları

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz