MotoMaker, Motorola Moto X için hazırlanan özel bir sipariş sayfası. Bu sayfaya giren kullanıcılar istedikleri Motorola Moto X’i belirleyip satın alabiliyorlar. Seçim aşamaları beraberinde üstün kişiselleştirme deneyimi ortaya koyuyor.

İlk aşamada telefonun kapak rengi seçilebiliyor. Ön kısım sadece siyah ve beyaz olabilirken arka bölümde 18 farklı renk seçeneği sunuluyor. Bir sonraki aşamada detaylardaki renkler seçiliyor. Örneğin kameranın etrafını saran ince çizgi ve yan tuşlar sizin belirleyeceğiniz renklerle gelebiliyor. Sonraki bölümde telefonun arka alt kısmında genelde marka isimlerinin yazdığı yere siz istediğiniz metni yazabiliyorsunuz.

Ürünün 16 GB mı yoksa 32 GB olacağına karar verdiğiniz aşamanın ardından telefon açılırken logonun altında belirecek metni kendiniz burada girebiliyorsunuz.

Tüm bu kişiselleştirme ve model seçimi esnasında koruyucu kılıf ve farklı kulaklık modelleri gibi aksesuarlar da karşınıza çıkabiliyor.

Ortaya çıkan size özel ürün ABD’de yaşıyorsanız en geç 4 gün içinde size ulaşıyor. Söz konusu servisin yani MotoMaker özelliğinin Türkiye’de ve diğer ülkelerde kullanılıp kullanılmayacağı henüz bilinmiyor.

[highlight]Motorola Moto X Android Akıllı Telefon Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fotoğrafları[/highlight]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz