Motorola X akıllı telefon hızlı şekilde çıkışa yaklaşıyor gibi görünüyor. Son dedikodu, Motorola X’in 1 Ağustos’ta çıkacağı yönünde.

Bundan önceki söylentide akıllı telefonun 4.7 inç, 720p ekran ve 1.7 GHz Snapdragon işlemciye sahip olacağını duymuştuk. Bunun yanı sıra akıllı telefon 2 GB RAM ve 16 GB sistem hafızası taşıyacak. Akıllı telefonun odaklandığı nokta yazılımsal özelliklerden çok donanım olacak.

motorola x

PhoneArena‘nın haberine göre Motorola XT1056 akıllı telefona ait yeni bir fotoğraf sızmış durumda. Sprint‘in 4G LTE ağında test edilmekte olan cihazın Motorola X akıllı telefon olduğu düşünülüyor ki bu, Federal İletişim Komisyonu’ndan henüz geçen ve 5G Wi-Fi ile NFC desteği olan AT&T XFON’un Sprint varyantı şeklinde.

Bunların söylediğine göre, ekran 4.5 ya da 4.6 inç boyutlarında fakat henüz tam olarak ölçülmüş değil. Motorola X, Android 4.2.2 işletim sistemi ile çalışacak.

Kaynak : Mobil13


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Mobil13.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Mobil13'severlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz