Motorola’dan dikey katlanabilir yeni Razr V4 geliyor. Akıllı telefona ait ilk görsel yayınlandı.

Katlanabilir akıllı telefonlara olan ilgi artınca Samsung ve Huawei ilk hamleyi atmıştı. Galaxy Fold ve Mate X adında katlanabilir telefonlar çok fazla dikkat çekmişken, diğer üreticiler de bu konuda adımlar atmaya başladı. Gelecek yıllarda zaten çoğu telefonun katlanabilir olması bekleniyor. Motorola ise bu yolda yürümek istediğini kısa süre önce göstermiş oldu.

Motorola’nın Razr V4 model akıllı telefonu katlanabilir bir şekilde geliyor. Ancak Razr V4’ün bugüne kadar net bir fotoğrafı ortaya çıkmamıştı. Bugün ise yeni bir net fotoğraf görüldü. Fotoğraflarda ise Motorola Razr V4, Mate X ve Samsung Galaxy Fold benzeri bir telefon görünüyor ancak durum daha farklı bir şekilde görülmekte. Sızıntı ise SlashLeaks’a ait.

Görsellere baktığımızda bir prizma şeklinde kutu tasarımı ile görülen Razr V4 özellikleri belli değil. Ancak sızıntılarda Snapdragon 710 işlemci ile 6GB RAM olacağı belirtilmiş. Bunlar tabii ki resmi bilgiler değil. Ancak dikey bir katlanabilir telefon çok daha fazla dikkat çekecek gibi duruyor. İlerleyen günlerde Motorla Razr V4 için daha fazla detay gelecektir.

Motorola Razr V4‘ün tanıtımı ise bu yıl içerisinde yapılacağı hakkında birçok iddia bulunuyor. Peki siz yeni akıllı telefon hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz