Artık kendi haritalarını oluşturmakla kalmayıp, notlar ilave etmeniz ve yeni rotalar belirlemeniz için My Maps hakkında detaylı bilgiler…

My Maps uygulaması ile kendi haritasını oluşturabilirsiniz. Elbette 1 harita oluşturmak diyince anlam çok derinlere kadar uzuyor. Google Haritalar’dan farkı neler diye soruyoruz. Seyehat ederken ilk olarak plan yapmanız ve zaman çizelgenizi kolaylaştırmanız gerekmekte. Bir başka durum ise My Map uygulaması ile beraber bilgisayar değil tablet ve diğer cihazlarınız da da aynı şekilde erişim sağlayabiliyorsunuz.

Gördüğünüz yerleri not edin:

Yabancı bir yere gittiğiniz ve beğendiğinizi farz edelim. Burası çok farklı yer veya bir mağazada olabilir. Yada yürürken gördüğünüz bir çim bile olabilir. Not alabilirsiniz. Yani kişiselleştirmek mümkün.

Kendi yol haritanızı çizin:

Sizlerle beraber A noktasından B noktasını gitmek için bazı rotalar belirlemekteyiz. Sizlerde My Maps ile kendi rotanızı çizebilir ve özel bir yol belirleyebilirsiniz. Otomatik şekillenen yollar yerine değişik rotalar çizebilmek mümkün.

Başkalarının haritalarını bulun ve uygulayın:

Şehir dışına çıkacağınız zaman, diğer arkadaşlarınızın veya araştırmacıların seyahatlerini kullanabilmek ve onların yaşadığı her ayrıntıyı yaşamak isterseniz, onların kaydettiği mapsleri kendiniz de kullanabilirsiniz. Bir nevi size yoldaş veya rehber olabilirler.

Haritanın genel özellikleri için tanıtım videosu:

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz