Masters of the Universe evreni ekranlara tekrardan gelecek. Son yapılan açıklama ile Netflix, yeni He-Man animasyon dizisini karşımıza getirmek için kollarını sıvadığını söyledi. İşte detaylar..

1980 yıllarında yaşayanların iyi bildiği ve popüler olan çizgi filmlerin başında He-Man yer alıyordu. Çok uzun bir zamandan sonra bu dizi yeniden karşımıza çıkıyor. Dijital film ve dizi izleme platformu olan Netflix, yeni He-Man anime serisi için kollarını sıvamış. Masters of the Universe : Revelation adında yeni animasyon dizisinin yapımcısı ise Kevin Smith olacak.

80’ler iyi bilir!

Hem Netflix hemde Kevin Smith tarafınca bir açıklama yapıldı. Açıklamalara göre yeni He-Man devam serisi olarak gelecek. Hikaye konusunda ise 80’lerde yayınlanan serisinin sonrası olarak geçecek. Konu hakkında bazı açıklamalar yapan Kevin Smith, yeni dizi için İskletor arasında son savaş konusundan bahsetti.

Masters of the Universe daha çok 80’lerde çocukluğunu yaşayanların hatırlayabileceği bir seri oluyor. Bunlara ek olarak şimdi live action filmi de hazırlanmakta. He-Man filmi ise 2021’de ancak vizyona girebilir diye düşünüyoruz. Net bir tarih ise şuan açıklanmadı.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz