Hergün binlerce yeni abonesi olan netflix platformu birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Normal dönemde bu kadar çok izlenirken pandemi döneminde daha da fazla popülerliği arttı. Bizde sizlere bu platformda en iyi bilim kurgu dizilerini derledik!

The Umbrella Academy postere - 14 görselden 2. sıradaki - Beyazperde.com

The Umbrella Academy
Babalarının ölümüyle yeniden bir araya gelen sıra dışı yeteneklere sahip kardeşler, şaşırtıcı aile sırlarını ve insanlığı bekleyen yakın bir tehdidi açığa çıkaran sürükleyici bir dizi.

Star Trek: Discovery | Netflix Resmi Sitesi

Star Trek: Discovery
Yüzyıllık sessizliğin ardından Federasyon ile Klingon İmparatorluğu arasında savaş patlak verir. Çatışmanın merkezinde, gözden düşmüş bir Yıldız Filosu subayı vardır. Asla es geçemeyeceğiniz bir dizi.

George R. R. Martin Talks 'Nightflyers' African-American Protagonist -  Variety

Nighflyers
İnsanoğlunun geleceği tehlikedeyken, bir grup bilim insanı ve güçlü bir telepati uzmanı, sırlarla dolu bir uzay gemisine atlayıp bilinmeze doğru yola çıkar. Syberpunk türü olan bu dizi TV başından kaldırmayacak.

Stranger Things - Vikipedi

Stranger Things
Ufak bir kasabada küçük bir çocuk kaybolunca, gizli deneyler, korkutucu doğaüstü güçler ve tuhaf bir küçük kızın da parçası olduğu bir gizem ortaya çıkar. Bu diziyi etrafınızda izleyenlerden illa ki duymuşsunuzdur ancak duymak yetmez izlemek şart.

i4.hurimg.com/i/hurriyet/75/750x422/5f595aa40f2...

Dark
Bir çocuğun kaybolması, dört aileyi hummalı bir cevap arayışına iter. Bu arayışları, üç nesli kapsayan akıl almaz bir gizemi ortaya çıkarmalarına neden olur. Suç draması, zamanda yolculuk, evrenler arası geçişler ve daha bir çok şey.

3 Dizi | Konusu | Oyuncuları | 4.sezon ne zaman? - Yorum Güncel

%3
Elit insanların kalabalık kenar mahallelerden uzaktaki cennet gibi bir adada yaşadığı bir gelecekte, sefaletten kurtulan %3’e katılmak için tek bir şansınız var. Daha fazla spoiler vemeye gerek yok, mısırınızı patlatın ve TV karşısına geçin.

I Am Mother Filmi | Netflix, Film, Bilim kurgu filmleri

I Am Mother
İnsan soyunun tükenmesinin ardından anaç bir droid tarafından yetiştirilen genç kız, başka bir insanla karşılaşır ve tüm dünyası altüst olur. Yine bir syberpunk türü olan bu dizi siz çok farklı alemlere götürecek.

Catching Up with Classics: The Terminator (1984) | critical popcorn

The Terminator
Kıyamet sonrasındaki 2018’de artık bir yetişkin olan John Connor, egemenliklerini arttıran militarist robotlara karşı, insanlığın direnişine önderlik etmek zorundadır. Başrolde Christian Bale, Sam Worthington ve Moon Bloodgood’un oynadığı Terminatör, herkesten duyduğumuz ve bildiğimiz bir dizi aslında. İzlemeyenler için son derece tavsiye edeceğimiz bir dizi.

ELEŞTİRİ: Chappie - Pera Sinema

Chappie
Robot polis kuvvetlerinin suça izin vermediği gelecekteki bir toplumda, yalnız bir robot yapay zeka gücü kazanır. Yapay zekaya sahip robotların kolluk kuvveti olarak kullanıldığı bir zamanda geçen bu film, sıfırdan öğrenen bir robotun hayatını ve dış etmenlerin ona neler kattığını konu ediniyor.

The Cloverfield Paradox | Bande-annonce VOSTFR | Netflix France - YouTube

The Cloverfield Paradox
Savaşın eşiğinde, bir gezegenin yörüngesinde dolaşan bilim insanları, enerji krizini çözmek için bir cihazı denerken karanlık, alternatif bir gerçeklikle karşılaşırlar. Uzayı ve ilgili şeyleri sevenler için güzel bir dizi.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz