Daha önceden bildiğimiz herkesin dilinde olan platform netflix, pandemiden ötürü eve kapandığımız dönemlerde daha da popülerleşti ve hemen hemen herkesin artık bir netflix aboneliği var.
Netflix izlediğiniz dizi ve filmleri baz alarak sizlere farklı farklı içerikler sunuyor. Ayrıca izleyip yarım bıraktığınız dizi ve filmleri kaydedip kaldığınız yerden izlemenize olanak sağlıyor. Ancak bu durum bazen can sıkabiliyor ve üyeler netflix geçmişini temizlemek istiyor. Bizde bu yazımızda netflix geçmişi nasıl silinir onu anlatacağız.

netflix ile ilgili görsel sonucu

Netflix Geçmişi Silme İşlemi
-Netflix’e girin ve sağdaki üç noktaya tıklayın.
-Açılan sekme ayarlardır. Burada hesap ayrıntılarını açın.
-Açılan sekme sizi internet sitesine götürecektir. Burada profilinizi seçin.
-Daha sonra izleme etkinliğini seçin.
-Burada karşınıza izlemiş olduğunuz dizi ve filmlerin listesi çıkacak. Silmek istediğiniz dizi ya da filmin yanında bulunan daire simgesine basarak geçmişten silebilirsiniz.
-Eğer sadece bir kaç tane değil de hepsini silmek istiyorsanız, aşağıda bulunan tümünü gizle seçeneğine basınız. 24 saat içinde geçmişiniz hesabınızın bağlı olduğu bütün cihazlardan kaldırılacaktır.

netflix ile ilgili görsel sonucu

Ülkemizde oldukça popüler olan netflix, pandemiden bu yana ciddi izlenme ve üyelik rakamlarına ulaştı. Türkiye’de bu kadar çok izlenme sayısına ulaşan netflix en son Türkiye’ye bir ofis açacağını duyurmuştu.
Netflix sürekli yaptığı güncellemeler ile abonelerini memnun etmeye çalışıyor. Ayrıca sürekli yaptığı çalışmalarıyla Türkiye’deki abonelerinin sayısını artırmayı planlıyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz