Netflix, Netflix uygulaması aracılığıyla belirli filmleri ve TV şovlarını indirmenize izin veriyor, peki Mac ve tarayıcılarda ne olacak? İşte Netflix’i indirmenin yolu.

Dünyanın en popüler yayın hizmetlerinden biri olan Netflix, kullanıcıların çevrimdışı görüntüleme için iOS, Android ve PC uygulamaları aracılığıyla belirli TV şovları ve filmleri indirmelerini sağlar. Özelliğin en iyi şekilde nasıl kullanılacağı hemen belli değil, bu yüzden en sevdiğiniz Netflix başlıklarını indirme kılavuzumuz – resmi indirme programına dahil olmayan gösteriler ve filmler için bir geçici çözüm dahil.

Akıllı telefonlar ve PC için Netflix uygulaması aracılığıyla sunulan Akıllı İndirmeler, izlediğiniz dizinin bölümlerini otomatik olarak siler ve bir sonrakini indirir, böylece favori serilerinizi çevrimdışı olarak izlemenizi çok daha kolaylaştırır.

İndirmek için her şey mevcut değildir ve bu kısıtlamayı aşmak yasal değildir . Herhangi bir gösteri indirmeyi planlıyorsanız, dosya boyutları oldukça büyük olacaktır – bunu WiFi üzerinden yapmanızı öneririz, böylece tüm verilerinizi yemezsiniz.

Netflix uygulaması aracılığıyla içerik indirme

Netflix şovlarını ve filmlerini çevrimdışı izlemek için indirmek için, önce iOS 12 veya üstünü veya Android 4.4.2 veya üstünü çalıştıran uyumlu bir telefona veya tablete sahip olmanız ve daha sonra Netflix uygulamasının yüklü ve güncel olduğundan emin olmanız gerekir. tarih, randevu, biriyle çıkmak.

Uygulamayı Google Play Store’dan veya Apple App Store’dan ücretsiz olarak alabilirsiniz .

Ayrıca, resmi uygulamanın en son sürümüyle Windows 8 ve 10’da içerik indirebilirsiniz , ancak tarayıcınızı Mac veya PC’de izliyorsanız indiremezsiniz.

Netflix hesabınıza giriş yapmanız ve menüdeki ‘İndirmeye Uygun’ bölümüne gitmeniz gerekir. Orada, Narcos, Stranger Things ve The Crown gibi Netflix Originals ve The Hunger Games ve Poldark gibi en popüler filmler ve diziler dahil, indirilebilecek çok çeşitli gösteriler göreceksiniz.

Netflix “yolda daha fazlası” olduğunu söyledi, bu yüzden katalogda daha birçok popüler kitabın zaman içinde ortaya çıkmasını bekle.

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz