Mart ayının bitmesine az bir süre kala tüm gözler, en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu olan Netflix’e çevrilmiş durumda. Bunun sebebi ise koronavirüs vakalarının artış göstermesi sonucu kişilerim evde kalması oluyor.

Bizlerde sizler için daima güncel film ve dizi izleme platformu olan Netflix için Nisan ayı içeriklerinden bahsedeceğiz. Bu koronavirüs salgını insanları evde zorla tuttuğu için haliyle evde canınız sıkılabilir ve film izleme ihtiyacınızı bu haber ile karşılayabilirsiniz.

Netflix’in nisan ayında izleyebileceğiniz içerikler!

Nailed It!: 4. Sezon

1 Nisan günü yayınlanacak olan dizi Netflix abonelerinin neredeyse tamamını peşinden sürüklüyor. Bir yemek yarışması olan dizi oldukça eğlenceli duruyor.

La Casa de Papel: 4. Sezon (3 Nisan)

La Casa de Papel, duymayanımız kalmadı herhalde. En popüler yapımların başında yer alan dizi dünyaca ünlü bir dizi haline gelmiş durumda. 3 sezon boyunca profesyonel olarak hırsızlığa şahit olduk. 4. sezonu da bekleyip göreceğiz.

Brews Brothers (10 Nisan)

Brews Brothers ise yeni nesil bir Netflix klasiği olarak karşımıza çıkıyor. 8 bölümden oluşan dizi 10 Nisan günü yayınlanacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz