Şahan Gökbahar’ın başrol oynadığı yeni filmi Recep İvedik 6 için Netflix tam 3.5 milyon Euro teklif etti.

Geçtiğimiz gün sizlere aktarmış olduğumuz Organize İşler Sazan Sarmalı filmi Netflix’e gelmiş ve gündemi bir süre meşgul etmişti. Şimdi ise birçok farklı yorum gelmiş ve kulislerde tuaf iddialar ortaya çıkıyor. Son iddia Recep İvedik 6 için geldi.

Netflix, Recep İvedik 6 için bol keseden dağıttı!

Son gelen haberler neticesinde, Netflix, Çamaşırhane Film ve Şahan Gökbahar’un oynamış olduğu Recep İvedik 6 için platforma özel olarak hazırlanması için tam 3.5 milyon Euro‘luk bir teklif verdi.

Ancak Şahan Gökbahar ve Netflix bu konu hakkında bir açıklama yapmış değil. Resmi bir açıklama olmamasına rağmen Şahan Gökbahar’ın şimdilik yeni Recep İvedik 6’yı Netflix’e satmadığı biliniyor. Büyük ihtimalde yeni film sinema koltuklarında izleyicileriyle buluşacak.

Netflix son zamanlarda ülkemizin pazarında garip adımlar atıyor. Özellikle Organize İşler Sazan Sarmalı adımı çok büyük yankı uyandırdı. Sinema salonu sahibi ile yapımcıların kavgasının arasından geçen Netflix, dijital kullanıcılar için yeni dizi ve filmleri getirmeye devam ediyor.

Netflix’e gelen Organize İşler Sazan Sarmalı henüz gösterimdeyken Netflix’e gelmesi hakkında çoğu sektör derneği açıklama yaparak bu durumun doğru olmadığını ifade etti. Ancak her geçen gün dünyamız değişiyor. Platformlarda yeni nesil adımlar atmaya devam ediyor. Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce gelmesi normal mi?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz