Netflix uygulaması oldukça popüler bir uygulamadır ve ilk ay ücret ödemeden kullanıp daha sonra belirli bir miktar ücret ödeyerek kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama kullanıcıları bazen sorun yaşayabiliyor ve sorun yaşayan kullanıcılar için Netflix Türkiye iletişim numarasını vereceğiz.

Günümüzde Netflix filmlerinin ayrı bir yeri vardır ve çoğu diziyi de bu alandan izleyebiliyoruz. Çoğu kullanıcının favorisi olan bu uygulama sayesinde filmleri full ve HD olarak reklamsız bir şekilde izleyebiliyorsunuz. İlk ayını ücretsiz olarak kullanıp daha sonradan ücret ödeyerek sınırsız bir şekilde dizi, filmleri takip edebiliyorsunuz. Geniş bir içeriğe sahip olan Netflix uygulaması her tarzda her kullanıcıya hitap edebiliyor.

Gün içerisinde bilgisayarınızdan, telefonunuzdan ya da tabletinizden filmleri, dizileri izleme imkânına sahip olabilirsiniz. İnternetin olduğu her alanda girerek sınırsız bir şekilde keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak bu konular hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Türkiye’de yer alan Netflix Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekecektir. İletişim numarasına ulaşarak Netflix hakkında sorunları ya da edinmek istediğiniz bilgileri alabilirsiniz.

Netflix Türkiye İletişim Numarası; 0850 390 74 44’tür. Bu numarayı 10.00 ve 22.00 saatleri arasında arayarak sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Ancak bu saat aralığı dışında ararsanız İngilizce olarak destek alabilirsiniz. Arama yapmak yerine Netflix’in resmi sayfası üzerinden form doldurarak sorunlarınızı yazabilirsiniz. Ancak arama yapmanız daha mantıklı olacaktır, form doldurduğunuz zaman size ne zaman dönüş sağlanacağını bilemezsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz