İlk iki sezonunu çok severek izlediğimiz Çağatay Ulusoy’un başrol de oynadığı Netflix’in ilk Türk yapımı olarak tanınan Hakan: Muhafız’ın üçüncü sezonunu merakla beklerken fragman yayınlandı.

Netflix‘in ilk Türk yapımı olarak tanımış olduğumuz Hakan: Muhafız dizisinin üçüncü sezonuna az bir süre kaldı. Bu sezonu beklerken bir fragman izleyicilerle buluştu.

Hakan: Muhafız üçüncü sezon neler sunacak?

Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Funda Eryiğit, Okan Yalabık ve Burçin Terzioğlu’nun başrollerinde yer aldığı Hakan Muhafız dizisinde 3. sezonda Mucize Doktor’dan tanımış olduğumuz Taner Ölmez Burak rolüyle kadroda yer alıyor. Dizinin üçüncü sezonunda Muhafız kanı taşıyan abisi tarafından cehennem yerine döndürülen İstanbul’u kurtarmak için Hakan’ın kıyasıya bir mücadeleye girdiğini görüyoruz. Şehir Ölümsüzler’in saldırısı sonucu yayılan bir virüsle mücadele içerisindeyken, Faysal ve Rüya kötü emellerine ulaşmaya çok yaklaşıyor.

Panzehir yapımı için Nisan bu yolda Burak ile beraber şehirdeki çok sayıda insanı kurtarmaya çalışacak. Hakan bunla beraber altı yüz yıllık bir öfke ile İstanbul’u kendisine dar etmeye çalışan Vezir’i bulmak istiyor. Kadim arkadaşları yanında Hakan’ın ataları da bugünkü mücadelesine ışık tutacaktır.

Hakan: Muhafız üçüncü sezon 6 Mart tarihinde yayınlanıyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz