Bu yazımızda sizlere popüler dizi ve film izleme platformu olan Netflix’te yer alan en iyi savaş filmlerini sizlerle paylaşacağız. Evde daha çok bulunduğunuz bu dönemlerde savaş filmlerini izlemek isteyebilirsiniz. Netflix platformunda yer alan en iyi savaş filmlerini aşağıdan görebilirsiniz.

Kirli Düzine


Netflix platformunda yer alan Kirli Düzine, modern savaş filmi olabilir ancak birçok kişi tarafından fazlasıyla beğenilmektedir. Albay Breed, kaba Binbaşı Reisman’a önemli bir görev verir. Bu görevde düşman hatlarında paraşüt ile atlamak, Fransız şatosunda bulunan Alman personellerine suikast düzenlemek.

Soysuzlar Çetesi


Soysuzlar Çetesi, Hizler’e karşı suikast girişiminin ardından 2. Dünya savaşının gergin ve kanlı tarihidir. Savaş filmlerine merakınız varsa Soysuzlar Çetesini izlemenizi tavsiye ederiz.

Savaş Atı


Albert karakteri atı Joey ile beraber İngiliz kırsalında çiftlikte yarışır. 1. Dünya savaşı başlangıcında atından ayrılmak zorunda kalır. Atı ile bir an önce kavuşmak için Fransa savaş alanlarında arama yapar. Sürükleyici olan bu filmi sizde izleyebilirsiniz.

Vietnam Savaşı


Vietnam savaşı, Burns’ün belgesel çalışmasına ya da Vietnam savaşının tam anlatımı diyebiliriz. Belgelerin ortaya çıkması 10 yıl sürdü ve sizde Vietnam savaşı hakkında bilgiye sahipseniz Netflix platformunda bu filmi izleyebilirsiniz.

Kumdan Kale


Irak Savaşı’nın arka planında unutulmaz bir filmi yansıtan Kumdan Kale, su pompalama istasyonunu tamir etmekle görevlendirilen Matt Ocre karakterini deneyimsiz bir özelliğe sürüklüyor. Onarım ise haftalarca sürüyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz