Corona virüsü nedeniyle evlerimizden çıkamıyoruz ve bu süre içerisinde bol bol film izleyecek vaktimiz bulunuyor. Netflix uygulaması üzerinden dizileri nasıl indireceğiniz konusunda sizlere bilgi vereceğiz. Ülkemizde de fazlasıyla ilgi gören Netflix uygulamasında birçok farklı film yer almaktadır. Bazen internette sıkıntı olabilir ve kendi internetinizden film izlemek fazlasıyla internetinizi götürebilir.

Bu yüzden dizileri indirerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Dizileri ya da filmleri indirdikten sonra internet olmadan rahat rahat izleyebilirsiniz. Eğer Netflix uygulaması mobil cihazınızda yüklü ise uygulamayı açtığınız zaman size indirme işlemini sunacaktır. Çevrımdışı bir şekilde indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız, indireceğiniz modu kaliteli bir şekilde indirin. Kaliteli olarak indirirseniz internet olmadan izlediğiniz zaman, daha net bir görüntü ile keyfini çıkarmış olursunuz.

Netflix üzerinden dizi ya da filmleri indirmek için ilk olarak indirmek istediğiniz dizi ya da filmi seçin. Daha sonra tüm türler alanına basın. Ardından indirebilir içeriğini seçin. İndirilebilir seçeneği üzerinden istediğiniz dizi ya da filmi seçerek indirme işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz