Netmarble’dan RPG Oyunu: Phantomgate The Last Valkyrie

Netmarble, yeni mobil oyunu ile uzun süredir gündem de yerini korurken nihayetine oyun piyasaya çıktı. Oyun dünya genelinde yayınlanırken Türkiye’de de yayınlanarak kullanıma sunuldu. RPG şeklinde sunulan oyunda Phantomgate: The Last Valkyrie, İskandinav mitolojisinden örnek alarak yapılmış ve sizlere sunulmuştur.

Dünyanın önemli mobil oyun şirketlerinden olan Netmarble yeni oyunu ile uzun süredir gündem de olup, oyun oldukça merak ediyordu. Şimdi piyasaya sunulması ile birlikte tüm dünya genelinde aynı anda çıkması da ilgi görmesine neden oldu.

155 Ülkede Oyun Aynı Anda Çıktı!

Şuanda hem İOS, hem de Android üzerinde kullanıma sunulan oyunun, ücretsiz olarak oynanması da oldukça ilgi görmesine neden olan diğer bir hususlardan oldu. Dünya genelinde Çin haricinde 155 ülkede aynı anda çıkan ve dikkatleri üzerine toplayan bu oyun, macera oyunlarını sevenler için ideal seçenekler arasında yer almaktadır. Phantomgate: The Last Valkyrie olarak isimlendirilen bu oyun maceranın tam ortasında kalmanızı sağlayacak olup, her türlü ilginizi çekmeyi başaracaktır.

Phantomgate: The Last Valkyrie Hikayesi

Phantomgate: The Last Valkyrie oyunu başarılı ve güzel bir hikayeye sahip olup, Astrid isimli bir kahramanı yönlendirerek oynanmaktadır. Astrid’in annesi bir esaret içerisinde olup, tanrılara meydan okuyan annesini kurtarmak amacı ile yollara düşmektedir. Oyun belli aşamalardan oluşmakta olup, sizlere ardı ardına bölümler sunmaktadır. Mobil için sunulan oyunlar arasında iddialı bir oyun olduğu aşikardır.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz