Android 4.4.3 işletim sistemi sürümü dün gece itibariyle Google tarafından indirilebilir kılındı. Bilindiği üzere Android güncellemeleri en çabuk saf Android bulunduran Nexus serisi akıllı telefon ve tablet bilgisayarlara ulaşıyor. Bu kez de öyle oldu.

Eğer bir Nexus cihaza sahipseniz Google’ın geliştiriciler için hazırladığı https://developers.google.com/android/nexus/images adresini ziyaret edebilir ve cihazınızı bularak söz konusu güncelleme paketini bilgisayarınıza ve daha sonra da telefon ya da tabletinize aktarabilirsiniz.

Hemen şunu da belirtmeliyim ki ileri bilgi seviyesi bir kullanıcıysanız bu “manuel” yükleme işlemini yapmanızı öneriyoruz. Değilseniz kısa bir süre daha güncellemenin otomatik olarak gelmesini beklemelisiniz.

nexus android 4.4.3

Android 4.4.3 Sürümü ile Gelen Yenilikler Neler?

Aslında bu ara güncelleme devasa bir yenilik sunmuyor. Halihazırda tespit edilen güvenlik açıklarının giderilmesi ve güvenlik seviyesinin iyileştirilmesinin yanı sıra belli başlı performans artırıcı çözümler barındıran Android 4.4.3 KitKat güncellemesi ile Android deneyimi bir adım öteye taşınıyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz