Futbolcu olan Neymar La Casa de Papel dizisine dahil oldu. Dünyada önemli futbolcular arasında yer alan Neymar, şu sıralar transferleri ile gündemde yerini alıyor. Paris ve Barcelona takımları arasında görüşmesi süren Neymar, Twitter üzerinden yaptığı paylaşım hayranlarını şaşırttı. Yeni transfer etiketi ile paylaşım yapan Neymar, La Casa de Papel dizisinin simgesi olan kırmızı kostüm ve dali maskesi ile paylaşım yaptı.

Yaptığı paylaşımın üstüne “Hayalimi gerçekleştirerek
en sevdiğim dizide rol aldım. Sizi João ile tanıştırayım. Teşekkürler La Casa de Papel” notunu paylaştı. Dizinin resmi hesabından ise ‘Çeteye hoş geldin’ cevabı geldi. Neymar dizide hangi rolde oynayacağı ve kaçıncı bölümde yayınlanacağı büyük merak konusu. Daha sonra elde edilen bilgilere göre dizinin 3. kısmında yer aldığı bilgisi ortaya çıktı.

Neymar, dizinin 3. kısmında 6. ve 8. bölümlerinde kesiş olarak karşımıza çıkıyor ve 19 Temmuz tarihinde yayınlanan yeni bir kısımda yer almıyordu. Ancak Neymar’ın açıklamasının ardından yeni kurgusuyla Netflix platformunda yerini alacağını gösterdi. Rolünün ne olacağı da La Casa de Papel hayranlarını heyecanlandırdı.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz