Türk Telekom Adil Kullanım Kotasını Kaldırdı!

Türk Telekom tarafından yapılan düzenleme ile artık Adil Kullanım Kotası ( AKN ) sisteminin kaldırıldığını ‘’ Türkiye’nin81 ilinde limitsiz internet ‘’ adı altında çalışmalarını tamamladı.

Web Sitesindeki Paketler Güncellendi

Türk Telekom resmi web sayfası üzerinde bulunan internet paketlerini düzenlemeyi ihmal etmedi. Bundan sonra AKN olmadan limitsiz internet adı altında paketlerini değiştirmiş oldu. Konuyla ilgili açıklama yapan Türk Telekom “Türkiye’nin interneti Türk Telekom olarak, 1 Ocak’tan itibaren yepyeni bir dönem başlatıyoruz. Mevcut müşterilerimiz 1 Ocak’tan itibaren mevcut paketlerinin hızında ve ek hiçbir ücret ödemeden limitsiz internetten faydalanabilecek.” Açıklamasını yayınladı.

Türk Telekom İnternette Sınırları Kaldırıyor Paylaşımı

Türk Telekom hem internet sitesi üzerinden kullanıcılarına yeniliği duyururken, sosyal medyadan da paylaşım yapmayı unutmuyor. Geçtiğimiz günlerde Twitter’dan konuyla ilgili paylaşımda bulundu. ‘’ Türkiye’nin interneti Türk Telekom internette sınırları kaldırıyor ‘’ sloganı ile haberini sosyal medyada yayınladı.

AKN’siz Fiyatları Duyurdu

Türk Telekom her ne kadar limitsiz internet adı altında çalışma sağlasa da kullanıcılarını pek tatmin etmemiş gibi görünüyor. Tarifelerini S, M, L, XL, XXL şeklinde listelerken ISS, sabit telefonlu, yalın internetli kullanıcılarına farklı tarifeler uyguluyor.

TTnet kullanıcılarını sevindiren Türk Telekom limitsiz internet sürecine geçilmiş olsa da başlangıç paketlerindeki hız limitinin düşük seviyelerde olması kullanıcılarını pek tatmin etmedi. 60 TL olan bir paket için belirlenen 4 Mbps, 50 Mbps AKN’siz tarife için 250 TL gibi bir fatura ödenmesi gerekiyor. Özetle limitsiz internete geçilmiş olsa da tarife fiyatları bir hayli fazla olarak belirlenmiş.

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz