Nike, Air Max Day 2020 etkinliğinin bir parçası olarak planlanan tüm sürümleri gösterdi.Bu yıl, Air Max 90 serisi 30 yaşında olacak ve tüm özel spor ayakkabı modelleri Air Max 90 yeniden tasarlandı.

Klasik Air Max 90 dört renkte sunulacak: bir çift Duck Camo ve üç çift Metalik Paket. Duck Camo, Atmos ile birlikte geliştirilmiştir. Spor ayakkabılar yeniden tasarlanan 2013 modelini alacak. Kamuflaj baskılar ve parlak kırmızı vurgular bekleniyor. Metalik Paket koleksiyonundaki çiftler altın, gümüş ve pembe-altın renklerinde sunulacak.

Air Max 2090 yeniden tasarlanmış bir klasik. İki renk olacaktır: topukta gümüş bir ek ile pembe ve gümüş bir topuk ve turuncu öğeler ile beyaz-mavi. Air Max 2090 Kızılötesi Ördek Kamuflajının kırmızı topuk ekleri ve yarı şeffaf bir kamuflaj baskı ile siyah olması bekleniyor.

Serideki ilk model olan Nike Air Max 1, 26 Mart 1987’de tanıtıldı. 1990’da klasik Air Max 90 gösterildi.

Air Max Day 2020 serisindeki tüm modeller, erkek, kadın ve çocuk boyutlarındaki mağaza raflarına düşecek. 26 Mart’tan itibaren SNKRS web sitesinden ve bazı perakende mağazalarından satın alabilirsiniz . Fiyat henüz bildirilmedi.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz