Çocukluğumuzun vazgeçilmezi oyunlar büyüdüğümüz zamanlarda da bizleri eğlendirmeye devam ediyor. Çocukluk yıllarında bilgisayar ile yetişen nesil zamanla akıllı telefon ve tablet bilgisayarları kullanmaya başlarken en yeni nesil ise direkt akıllı cihazlarla birlikte doğdular. Hal böyle olunca oyunların için ciddi kesimler çocuklardan oluşuyor. Yetişkinler arasındaki oyun tutkunlarını da göz ardı etmemek lazım. Her türden insanın oynayabileceği ve telefonlara yüklenip eğlenceli saatler geçirebileceği oyunları bulmak mümkün. Sadece bu tarz değil online marketlerden bulabileceğiniz her alanda uygulamalar da mevcut. Cihazların barındırdığı özellikler gereği hareket alanınız dar olsa bile uygulanabilecek metotlar ve indirilebilecek 3. parti programlar sizlere geniş fonksiyonel yapıyı sunuyor. Bu nedenle ilgilendiğiniz noktalardaki geliştiricileri takip ederek de yine kısa sürede sevdiğiniz programlara ulaşabilirsiniz.

Geçtiğimiz ayki yaptığımız en iyi oyunlar listesine göre bu Nisan ayında daha fazla zorlandık diyebiliriz. Çünkü her geçen gün gelişen oyun endüstrisi içerisinde kullanıcıların sayısının arttığı kadar geliştiriciler de çoğalıyor. Büyük bir pasta söz konusu olurken pay kapma çabasına girmek ve rakiplerini alt etmek isteyen yazılımcılar çıtayı bir adım daha ileriye taşımak istiyorlar.

Nisan Ayında Çıkan En İyi Android Oyunları

Android cihazları için indirmek istediğiniz uygulamayı Google Play Store’dan bulabilirsiniz. Sanal markette sadece oyunları değil dilediğiniz tüm yazılımları indirme imkanına sahipsiniz. Telefonlarınızın performans gereksinimlerini de göz önünde tutarak kasma, donma ve benzeri problemler yaratacak ürünleri es geçmenizi tavsiye ederiz. Çünkü uzun vadede kullanım ömrünü azaltırken, oyun deneyinimi, keyfini de azaltacaklardır.

crash-of-cars

Crash of Cars

İlk sırayı çevrimiçi oyunseverler için ayırdık. Özellikle araba tutkunlarının da oynayabileceği oyunda soluksuz bir şekilde efor sarf edeceksiniz. Bir süre sonra bağımlısı olacağınızı düşündüğümüz online platformda diğer kişilere karşı veya desteğini alarak terör estireceksiniz. Diğer araba yarışlarının aksine hem basit bir kullanışı var hem de hepsinden çok eğlendiriyor. Yolunuzda karşınıza çıkan silahlar ve taçlar ekstra güç katarken kişilleştirme seçenekleri sayesinde kendinize özel bir yapı oluşturacaksınız. Negatif görülebilecek tek yanı ise internet hızının düşmesi durumunda stabilizasyon hataları vermesi.

[appbox googleplay com.notdoppler.crashofcars]

cats-crash-arena

CATS: Crash Arena

Marjinal oyunları sevenlere göre olduğunu düşündüğümüz dövüş robotu oyunu sizlere keyifli dakikalar sunuyor. İnternet olmadan girememeniz dışında problem çıkarmayan yazılımda düşmanlarla çarpışarak savaşı kazanmak isteyeceksiniz. Galip geldiğiniz taktirde hazine sandıkları size geliyor. Savaş sırasındaki kontrolü güçlendirebilmek için başlangıçta ayarlamaları düzgün yapmanız gerekiyor. Bunu yapmanın en iyi yolu tecrübe. Birkaç savaştan sonra yenilmez armadaya dönüşebilirsiniz. Türkçe arayüze sahip olması ve zengin içeriği sıkılmadan saatlerce oynamanızı sağlıyor.

[appbox googleplay com.zeptolab.cats.google]

tiny-gladiators

Tiny Gladiators

Antik çağlardaki gladyatör savaşlarının uygulamaya döküldüğü üründe grafiksel özellikler mest edebilecek kalitede. Görebileceğiniz en iyi kişilleştirme seçenekleri ile karşınıza çıkan oyun bire bir (PVP) savaş imkanı sunuyor. İnternet bağlantısının zorunlu kılındığı uygulamada ufak vücutlara sahip ancak çok güçlü silahlarla donan gladyatörler arasında yaşam savaşı vereceksiniz. Karakterlerin sahip olduğu çeşitli özellikler çevrimi şekilde diğer kişileri yenmenizi sağlayacak yegane detay.

[appbox googleplay com.boombitgames.TinyGladiators]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz