Nocturne Chromebook İçin Yeni Sızıntı!

Google tarafından geliştirilen yeni Chroremebook modeli olan Nocturne 2-in-1 modeline ait yeni resim sızıntısı yaşandı. Google oldukça olaylı bir gün geçirirken şirket ilk olarak Pixel 3 modeli Çinli bir internet alışveriş sitesinde satışa sunulunca şok yaşamış, ardından da Nocturne Chromebook modelinin görsellerinde yaşanan sızıntı ile ikinci darbeyi almış oldu.

Viral Reklam Olabilir Mi?

Aslında bir kesim internet uzmanı Google tarafından böyle amatör bir hatanın yapılamayacağını ve resimlerim bizzat şirket tarafından viral reklam olarak internete sızdırılmış olduğunu savunuyor. Sızıntı mı yoksa reklam mı bilinmez ama Google tarafından geliştirilen Nocturne 2-in-1 modeli resimleri oldukça beğeni topladı. Mavi dış iskeleti ile dikkat çeken bir görüntüye sahip olan yeni chromebook modelinin her iki yanında da hoparlör bulunması da dikkat çekiyor. Oldukça ince bir tasarımı olan Nocturne 2-in-1 USB Type-C girişini de sahip.

Nocturne 2-in-1 Ne Zaman Tanıtılacak?

Google tarafından parmak izi sensörü ile satışa sunulması beklenen Chromebook Nocturne 2-in-1 modelinin 9 Ekim 2018 tarihinde şirket tarafından düzenlenecek olan büyük bir organizasyon ile tanıtımının yapılması bekleniyor. Hatırlanacağı üzere Google ilk Chromebook modelini 2011 yılında geliştirmiş ancak beklediği başarıyı yakalayamamıştı. Samsung ile ortak geliştirilen bu modelin ardından 2012 yılında da düşük bir satış rakamı ile karşılaşan Google pes etmedi ve aradığı başarıyı 2013 yılında yakaladı.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz