Daha önceden görüp duyduğumuz Apple Watch Series 4’ün 230 Bin TL’lik fiyatı ve hemen ardından 90 Bin TL fiyat etiketiyle iPhone XS Max’ı satışa çıkartan Rusya konumlu aksesuar üreticisi olarak bilinen Caviar, şimdide efsaneyi yeniden canlandırarak, sevilen Nokia modelini baştan tasarladı. Göz dolduran bu tasarımın maliyeti ise Apple Watch Series 4 ve iPhone XS Max’a göre daha uygun görünüyor.

Caviar Viking Ragnar Carbon adında olmasının sebebi altıgen tasarımından kaynaklanıyor. Caviar telefonu klavyesi herkesin bileceği gibi T9 klavyedir. Telefonun dikkat çeken detayları arasında yer alan bir diğer özellik ise Timsah derisinin kullanıldığı telefon tasarım çerçevesidir, çoğu kişiye göre dikkat çekici detaylardan birisidir.

 

Caviar Viking Ragnar Carbon’un Özellikleri Belli Oldu!

Nokia 6500 büyüklüğü 2.2 inç olan ve 320×240 piksel çözünürlüğü ile sunulan bir TFT ekranın bulunmuş olduğu, 2 Megapiksel çözünürlüğünde bir arka kamera yer almaktadır. Telefon bataryasının 830 mAh alanı olması ve telefonda LED flaş telefonun özellikleri arasında yerini alacaktır.

Eski zamanları hatırlayıp, o günlere geri dönmek için ve bu telefon modellerini özleyenler için üretimi olan telefona sahip olmak isteyenlerin 179 Bin Ruble fiyat ödemesi yapması gerekiyor. 179 Bin Ruble’yi TL’ye çevirdiğimizde 14 Bin TL gibi bir ücret oluyor. Bu da demek oluyor ki özel tasarıma sahip Nokia 6500, iPhone XS Max’tan daha da pahalı bir fiyata sahiptir.

Siz bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz