Nokia Lumia 1520 isimli yeni bir ürünle karşı karşıyayız. Bu zamana kadar sızan bilgilere baktığımızda daha çok “Nokia Bandit” adını duyduğumuz 6 inçlik phablet cihazın tam model adını da öğrenmiş bulunuyoruz.

Evleaks isimli yabancı mecra tarafından telaffuz edilen söz konusu model numarasına sahip ürün akıllı telefon ile tablet pc arasında kalan bir ekran boyutuna sahip olacak. 6 inçlik ekran büyüklüğü ile en büyük Nokia Lumia unvanını kazanacak olan cihaz 1080p full HD ekran çözünürlüğüne sahip olacak. Yine Windows Phone 8 işletim sisteminin kullanılacağı telefonun GDR3 güncellemesi ile geleceği öne sürülüyor. Dolayısıyla bu güncelleme ile ekran çözünürlüğü desteği de full HD seviyesine çıkarılabilecek.

Nokia Lumia 1520

Dört çekirdekli işlemci kullanacağı tahmin edilen Nokia Lumia 1520’nin çok büyük bir olasılıkla Qualcomm Snapdragon 800 model yonga setine yer vereceği tahmin ediliyor. Rusya’nın Moskova şehrinde bugün yani 28 Ağustos günü için düzenlenen etkinlikte bu ürünün tanıtılıp tanıtılmayacağı büyük merak konusu. Dünya geneline yönelik düzenlenecek etkinlikte bu ürünün tanıtılması Samsung Galaxy Note 3 için de ciddi bir rakibin ortaya çıktığını gösterecektir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz