Android işletim sisteminin diğer mobil işletim sistemlerine göre daha özgür olduğu her fırsatta dile getirilir. Bu terimin kullanılmasındaki en büyük sebeplerden biri Android’deki arayüz özgürlüğü. Bilindiği üzere Android’li telefon üreticilerinin neredeyse tamamı kendine özgü bir arayüz geliştirir ve bu arayüz o markanın tüm Android telefonlarında kullanılır. Fakat firmaların kullanıcılarına sunduğu bu arayüzler kullanıcılar tarafından beğenilmeyince işin içine 3. parti launcher uygulamaları girer.

Google Play Store’da kullanıcıların beğenisine sunulan pek çok Launcher uygulaması vardır. Bunların bazıları ücretsiz iken, bazıları da ücretlidir. Play Store’un en dikkat çeken ve beğenilen ücretli launcher uygulamalarından biri olan Nova Launcher Prime, büyük bir indirime girdi. Normal fiyatı yaklaşık 10 TL olan Nova Launcher Prime’ı indirimli fiyatı ile sadece 0,99 TL’ye alabilirsiniz. Yaklaşık olarak 1.5 Milyon kez indirilmiş olan Nova Launcher Prime uygulaması, bu alanda bir numara olma yolunda hızla ilerlemekte desek yeridir herhalde. Yeni yıla özel yaptığı bu büyük indirimle de rakiplerine oranla çok daha fazla tercih edilme durumu olacağı da aşikar.

nova launcher prime mobil13

Nova Launcher Prime’nin Görünümü

Nova Launcher Prime, daha önce Android 5.1 sürümünü kullanmaktaydı. Ancak geçtiğimiz günlerde Android 6.0 görünümüne geçti ve bu değişimle hem tasarım açısından hemde özellikleri adına oldukça verimli bir hal aldı. Sadece 48 KB gibi küçük bir boyuta sahip olan uygulama, Google Play Store’da kullanıcılar tarafından ortalama 4,8 puan almayı başardı.

Android için Nova Launcher Prime indir

[appbox googleplay com.teslacoilsw.launcher.prime]

Kaynak: Google Play

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz