OnePlus 5 ve 5T cihazlara Android Pie Beta sürümü geldi!

OnePlus forumlarından bir görevli, yeni bir görevde, OnePlus 5T ve OnePlus 5 için Oksijen İşletim Sistemi Açık Beta’nın kullanıma sunulduğunu açıkladı. Yeni UI, gezinme hareketleri, iletişim geliştirmeleri, vb. Dahil olmak üzere uzun bir değişim listesiyle Android Pasta‘yı getiriyor.

Açık Beta’ya katılmaya ve yüklemeye karar veren 2017 cihazları da Kasım 2018 tarihli en son Android güvenlik düzeltme ekini alacaktır. Android Pasta İşletim Sistemi ayrıca Rahatsız Etmeyin moduna ayarlanabilir ayarlar getiriyor. En iyi duruma getirilmiş UI, acil kurtarma ve belirli bir SIM ve belirli bir kişi veya bir çift SIM modunda bir grup kişi kurma yeteneği için bazı iyileştirmelere sahiptir.

Teorik Paralel Uygulamalar aynı anda iki hesap ile bir mesajlaşma uygulaması kullanarak sunar ve OnePlus Açık Beta ile destek artık daha geniş ve Telgraf, Anlaşmazlık, IMO, Uber, OLA içerir. Hava durumu uygulaması, sabit hatalar ve sorunlar ile birlikte gelir ve Arama kullanıldığında daha fazla öneri görüntüler.

Açık Beta olduğu için, herkes, OnePlus Topluluğu sayfasındaki Geri Bildirim sayfası aracılığıyla herhangi bir hatayı girebilir ve raporlayabilir. Açık Beta’da zaten insanlar, bir OTA olarak yapıya sahip olacaklar, aksi takdirde onu sıfırdan eklemek zorunda kalacaksınız.

Kaynak

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz