OnePlus 5G Smartphone Tasarım

OnePlus, önümüzdeki yıl 5G varyantı kullanmaya hazırlanıyor ve akıllı telefon bir görüntüde sızdırılmış görünüyor. Fotoğraf, yöneticilerin otururken ve cihazı tartışırken görüldüğü toplantı odasından çıkmış gibi görünüyor. OnePlus 5G sunum slaydında, masanın üzerinde ve CEO’su Pete Lau’nun elinde de görülebilir. Hatırlamak gerekirse , OnePlus 5G telefonun OnePlus 6T olmayacağını onayladı. Halefi, ama bunun yerine pahalı bir fiyat etiketi ile tamamen farklı bir cihaz olacak. Ayrıca görüntüdeki aygıtın OnePlus 7G değil, OnePlus 5G akıllı telefonu da olabilir. Zaman gösterecek.

Bu yeni görüntü, tipster Ishan Agarwal tarafından sızdırıldı ve bize OnePlus 5G telefonun nasıl görünebileceğine dair ilk bakışımızı sunuyor. Agarwal, akıllı telefonun prototip aşamasında olduğunu ve son tasarımın tamamen farklı bir şey olabileceğini söyledi. Her halükarda, bu resim OnePlus akıllı telefonun arkasını kırmızı renkte gösteriyor ve CEO Pete Lau’nın elinde açık gümüş rengi bir seçenek gibi görünüyor.

Arkada, kamera sensörleri için dairesel bir halka görebiliyoruz, ancak ringin içine yerleştirilen sensör sayısını gerçekten çıkaramıyoruz. Ayrıca, bu arka kamera tasarımı, arkada dikey olarak yığılmış ikili sensörleri olan OnePlus 6T’de gördüğümüzden çarpıcı bir şekilde farklıdır. Lau cihazı elinde tutuyor ve sunum slaydında görülenle aynı siyah dairesel halkaya sahip.

Bunun bir prototip olduğunu ve nihai tasarımın olmadığını ve önümüzdeki yıl tamamen farklı bir şeyin başlatılabileceğini tekrarlamak önemlidir. Şirket , OnePlus 5G akıllı telefonunun, İngiltere’de EE ile ortaklaşa başlatılan ilk şirket olacağını ve OnePlus 6T’den 200 ila 300 dolar daha maliyetli olacağını doğruladı. Lau , bu 5G cihazının Mayıs 2019’un sonuna kadar piyasaya sürüleceğini de doğruladı.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz