OnePlus 6T bir olan mükemmel bir telefon ve Galaxy S10 harika bir alternatif. Ancak, şimdi neredeyse bir yaşında olduğu için kötü OnePlus 6T pil ömrü hakkında giderek daha fazla şikayet görüyoruz .

Cevapları bulmak için kılavuzu okumanız veya saatlerce OnePlus forumuna göz atmanız gerekmez . En yaygın sorunların veya şikayetlerin tümüne yönelik çözümlerimiz var.

Bu telefon batarya ömrü oldukça iyi olsa da, 6.41 inçlik büyük ekranla bile bazıları 3.700 mAh batarya nedeniyle sorunlara yol açacak . Sorunlarla mı ya da OnePlus 6T’nizin daha uzun süre dayanmasını istiyorsanız, işte deneyebileceğiniz birkaç şey.

Temel olarak, bu gizli adımları, değiştirilecek ayarları veya hem deneyiminizi hem de pil ömrünüzü iyileştirmek için değiştirebileceğiniz seçenekleri bilmek isteyeceksiniz.

Başlamadan önce, OnePlus’tan en son OxygenOS güncellemesini veya beta sürümünü çalıştırdığınızdan emin olun . Yazma sırasında, birçok yeni özellik, pil optimizasyonu ekleyen ve Android Pie ile bugüne kadar getiren OxygenOS 9. Ayarlar> Telefon Hakkında> Güncellemeleri kontrol et bölümüne gidin . Haziran ayında bir güncelleme daha yayınladılar ve muhtemelen Android 10‘a kadar her ay başka bir güncelleme daha yaptılar.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz